![](https://eskisehirab.org/wp-content/uploads/2023/08/WhatsApp-Image-2023-08-14-at-20.31.09-1.jpeg)
Derneğimiz ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Platformu’nun 18-19 Ağustos tarihlerinde gerçekleştireceği Proje Yazma Eğitimi gençlerimizin Avrupa Birliği projelerini tanımasına ve bu projelere dahil olmasına büyük katkı sunacak.
Derneğimiz ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Platformu’nun 18-19 Ağustos tarihlerinde gerçekleştireceği Proje Yazma Eğitimi gençlerimizin Avrupa Birliği projelerini tanımasına ve bu projelere dahil olmasına büyük katkı sunacak.